Ανθρωποκυνηγητό έχει εξαπολύσει η ΕΛ.ΑΣ. προκειμένου να εντοπίσει έναν 42χρονο Γεωργιανό. Ο 42χρονος απέδρασε το πρωί της Κυριακής από τα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων. Ο Γεωργιανός είχε συλληφθεί από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ κατηγορούμενος για κλοπές σε σούπερ μάρκετ και απέδρασε εκμεταλλευόμενος την απουσία χειροπέδων. Πήρε άδεια από τις φυλακές και δεν επέστρεψε ποτέ
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2018/07/dikastiria-euelpidon-tromodemata.jpg)
Ανθρωποκυνηγητό έχει εξαπολύσει η ΕΛ.ΑΣ. προκειμένου να εντοπίσει έναν 42χρονο Γεωργιανό.
Ο 42χρονος απέδρασε το πρωί της Κυριακής από τα δικαστήρια της πρώην σχολής Ευελπίδων.
Ο Γεωργιανός είχε συλληφθεί από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ κατηγορούμενος για κλοπές σε σούπερ μάρκετ και απέδρασε εκμεταλλευόμενος την απουσία χειροπέδων.
Πήρε άδεια από τις φυλακές και δεν επέστρεψε ποτέ
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)