Eν μέσω θερμών χειροκροτημάτων έφτασε στην πλατεία Συντάγματος, λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι ο Μίκης Θεοδωράκης. Ο Μίκης Θεοδωράκης μεταφέρθηκε σε ένα από τα ξενοδοχεία της πλατείας προκειμένου να ετοιμαστεί για τον πολυαναμενόμενο χαιρετισμό του στις 2 μετά το μεσημέρι.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2018/02/mi_1-640x360.jpg)
Eν μέσω θερμών χειροκροτημάτων έφτασε στην πλατεία Συντάγματος, λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι ο Μίκης Θεοδωράκης.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2018/02/mi_2-640x360.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2018/02/mi_3-640x360.jpg)
Ο Μίκης Θεοδωράκης μεταφέρθηκε σε ένα από τα ξενοδοχεία της πλατείας προκειμένου να ετοιμαστεί για τον πολυαναμενόμενο χαιρετισμό του στις 2 μετά το μεσημέρι.
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)