Βασίλης Σπανάκης: Στον Πανηγυρικό Εσπερινό προς τιμήν του Αποστόλου Παύλου στο Παλαιό Φάληρο, παραβρέθηκε ο Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας.
Βασίλης Σπανάκης: Στον Πανηγυρικό Εσπερινό προς τιμήν του Αποστόλου Παύλου στο Παλαιό Φάληρο, παραβρέθηκε ο Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Σπανάκης Βασίλης-Πέτρος, την Κυριακή 28 Ιουνίου, παραμονή της μεγάλης γιορτής των Αγίων Αποστόλων Πέτρου και Παύλου.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/06/2-105-338x450.jpg)
Στον Εσπερινό χοροστάτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Νέας Σμύρνης κ. Συμεών, ενώ η τέλεσή του έγινε στον αύλειο χώρο του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου (του Ξηροτάγαρου) στο Παλαιό Φάληρο, στον τόπο που αποβιβάστηκε ο Απόστολος Παύλος φτάνοντας στην Αθήνα για να μεταφέρει το μήνυμα του Χριστιανισμού.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/06/3-97-599x450.jpg)
Δείτε ακόμη
Την ανάπλαση της οδού Πειραιώς ζητάει ο Βουλευτής Βασίλης Σπανάκης
«Η Κυβέρνηση Μητσοτάκη γνωρίζει τις δύσκολες συνθήκες που βιώνουν νοικοκυριά, επαγγελματίες και επιχειρήσεις» δηλώνει ο Βασίλης Σπανάκης
Σπανάκης: «Η Κυβέρνηση Μητσοτάκη ό,τι υπόσχεται το υλοποιεί»
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)