Ελένη Μενεγάκη ινστα: «Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο! Γιουπιιιιιι!» έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Ελένη Μενεγάκη
Ελένη Μενεγάκη ινστα: Η Ελένη Μενεγάκη μετά την απόφασή της να απέχει φέτος από την τηλεόραση έχει ρίξει όλο το βάρος της στα social media. Η παρουσιάστρια είναι ιδιαίτερα ενεργή στο Instagram. Έτσι κρατάει την επαφή της με το κοινό που την ακολουθεί πιστά όλα αυτά τα χρόνια.
Αυτή τη φορά, η Ελένη Μενεγάκη ανήρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με την κόρη της Μαρίνα. Η Ελένη ποζάρει έχοντας αγκαλιά την μικρή της πριγκίπισσα Και οι δύο τους πάντως φοράνε μάσκες προστασίας.
«Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο! Γιουπιιιιιι!», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Ελένη Μενεγάκη. Όπως ήταν αναμενόμενο, το ποστ της Ελένης Μενεγάκη με την μικρή Μαρίνα συγκέντρωσε χιλιάδες like και σχόλια από τα πρώτα κιόλας λεπτά.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/11/125175865_420175688983330_1313098147654447714_n-298x450.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)