Άκης Πετρετζίκης ινστα: Ο πρώτος Έλληνας MasterChef από την εποχή που ο διαγωνισμός μαγειρικής προβαλλόταν στο Mega, Άκης Πετρετζίκης έστειλε ένα δημόσιο μήνυμα σε έναν από τους τρεις κριτές του σημερινού ριάλιτι
Άκης Πετρετζίκης ινστα: Ο πρώτος Έλληνας MasterChef από την εποχή που ο διαγωνισμός μαγειρικής προβαλλόταν στο Mega, Άκης Πετρετζίκης έστειλε ένα δημόσιο μήνυμα σε έναν από τους τρεις κριτές του σημερινού ριάλιτι.
Ο λόγος φυσικά για τον Λεωνίδα Κουτσόπουλο με τον οποίο διατηρεί άψογη φιλική σχέση.
Έτσι, το μεσημέρι της Πέμπτης ο Άκης Πετρετζίκης, ο οποίος καθημερινά κάνει βίντεο με συνταγές στα social media, έκανε το live του φορώντας μία μπλούζα με ένα μήνυμα για τον «θείο Λεωνίδα».
«Κουτσόπουλε, περνάω στην επόμενη φάση;», έγραφε χαρακτηριστικά. Λίγη ώρα μετά τη δημοσίευση της συγκεκριμένης φωτογραφίας, ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος του απάντησε με απολαυστικό τρόπο.
Δείτε τις αναρτήσεις των δύο επιτυχημένων σεφ στο Instagram:
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/11/petretzikis_1_2-253x450.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/11/Υ4-1-316x450.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)