Αρκάς: Στο σκίτσο δύο στελέχη του κορονοϊού συνομιλούν και κάνουν μια αποτίμηση της «πορείας» τους στην Ελλάδα.
Επίκαιρο το σημερινό σκίτσο, με το οποίο μας λέει καλημέρα ο Αρκάς, στέλνοντας το δικό του μήνυμα – προειδοποίηση για την ξέφρενη πορεία που καταγράφει ο κορονοϊός στη χώρα μας. Στο σκίτσο του Αρκά, δύο στελέχη του ιού συνομιλούν και κάνουν μια αποτίμηση της «πορείας» τους στην Ελλάδα. «Καλά πάμε, ε;» ρωτάει το ένα στέλεχος του ιού, με το άλλο να απαντά: «Μπορούμε και καλύτερα!».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2021/11/Capture-5.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)