Μαρία Σάκκαρη: Παρευρέθηκε στο ΣΕΦ και είδε από κοντά την μεγάλη νίκη του Ολυμπιακού επί της Βιλερμπάν.
Ο Ολυμπιακός ήταν εξαιρετικός για ακόμη ένα εντός έδρας παιχνίδι, επικράτησε της Βιλερμπάν με 89-54, έκανε το 9Χ9 στο ΣΕΦ και βελτίωσε το ρεκόρ του σε 11-5. Από κοντά παρακολούθησε την προσπάθεια των παικτών του Γιώργου Μπαρτζώκα και η Μαρία Σάκκαρη, η οποία παρευρέθηκε στο φαληρικό γήπεδο και είδε την μεγάλη νίκη των Ερυθρολεύκων.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2021/12/5464332.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)