Ελένη Φουρέιρα - Mad Clip: Για να τιμήσει τη μνήμη του αδικοχαμένου φίλου της η τραγουδίστρια έκανε μία ανάρτηση
Τέσσερις μήνες έχουν περάσει από το τραγικό βράδυ, που έχασε τη ζωή του ο Mad Clip και ο πόνος των κοντινών του ανθρώπων δεν έχει σβήσει. Ο άτυχος τράπερ έφυγε ακαριαία από τη ζωή σε τροχαίο δυστύχημα που σημειώθηκε στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης στις 2 Σεπτεμβρίου.
Για να τιμήσει τη μνήμη του η καλή του φίλη, Ελένη Φουρέιρα, έκανε μία ανάρτηση για εκείνον σήμερα, που συμπληρώνονται οι τέσσερις μήνες από τον θάνατό του.
«Δε θα σε ξεχάσω ποτέ»
Συγκεκριμένα, η τραγουδίστρια ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram το τραγούδι-ντουέτο με τον Mad Clip με τίτλο «Μπορεί» και επάνω σε αυτό έγραψε: «Δε θα σε ξεχάσω ποτέ».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/01/Στιγμιότυπο-οθόνης-2746.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)