Γιούρκας Σεϊταρίδης: Απάντηση σε οπαδό του Παναθηναϊκού με αφορμή ένα σχόλιο για τον Τάκη Φύσσα.
Ο Γιούρκας Σεϊταρίδης ανέβασε μια φωτογραφία, όπου βρίσκεται με τον Άγγελο Μπασινά και τον Τάκη Φύσσα, σχολιάζοντας: “Με καλή παρέα και ποδοσφαιρική κουβέντα”. Ένας ακόλουθος του πρώην δεξιού μπακ του Παναθηναϊκού βρήκε την ευκαιρία να σχολιάσει σχετικά με τον Φύσσα: «Βλέπω τον Φύσσα και δεν έχει αλλάξει καθόλου από την αφίσα του νταμπλ το 2004…». Και τότε ήρθε η επική απάντηση από τον Σεϊταρίδη: «Ο Φύσσας πρέπει να κοιμάται στην κατάψυξη, δεν εξηγείται αλλιώς!».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/01/Capture-12.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)