Κώστας Μήτρογλου: Είχε τα γενέθλιά του το Σάββατο με τον έμπειρο επιθετικό να γίνεται 34.
Τα 34 πάτησε ο Κώστας Μήτρογλου, ο οποίος είχε γενέθλια το Σάββατο που μας πέρασε. Ο επιθετικός του Άρη μέσω των social media, ευχαρίστησε όλους όσοι του είπαν «χρόνια πολλά», ενώ ευχήθηκε να σταματήσει ο πόλεμος στην Ουκρανία.
«Νιώθω ευλογημένος και ευγνώμων για τις ευχές σας σε μια τόσο ξεχωριστή μέρα για μένα!! Οι σκέψεις μου είναι με τους ανθρώπους στην Ουκρανία. Ελπίζω αυτός ο εφιάλτης να τελειώσει σύντομα», έγραψε χαρακτηριστικά.
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)