Βόλος - Νίνης: Ο Σωτήρης Νίνης αποτελεί παρελθόν από τον Βόλο με τις δύο πλευρές να λύνουν από κοινού τη συνεργασία τους
Σωτήρης Νίνης και Βόλος έλυσαν τη συνεργασία τους. Ο 32χρονος, στα δύο χρόνια παρουσίας του στην ομάδα έπαιξε σε 47 ματς πετυχαίνοντας ένα γκολ και έξι ασίστ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η ΠΑΕ Βόλος ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση του συμβολαίου της με τον ποδοσφαιριστή Σωτήρη Νίνη, στον οποίο εύχεται καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/04/ninis-23.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)