Πάρκο Τρίτση - Πάσχα: Στην εκδήλωση ισχύουν όλα τα πρωτόκολλα για την προστασία από την πανδημία.
Ένα ζωντανό μουσικό πρόγραμμα με εορταστικά εδέσματα και παραδοσιακό οβελία διοργάνωσε η Περιφέρεια Αττικής στο πάρκο «Αντώνης Τρίτσης» ανήμερα του Πάσχα.
Με σύμμαχο τον καλό καιρό, οι Αθηναίοι βρέθηκαν στην εξοχή για να γιορτάσουν τη σημερινή ημέρα, καθώς η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους. Από την εκδήλωση δεν θα μπορούσε να λείπει ούτε ο Περιφερειάρχης Αττικής, Γιώργος Πατούλης.
Μια προσευχή για την Ουκρανία: Το πιο δύσκολο και επώδυνο Πάσχα
Στην εκδήλωση ισχύουν όλα τα πρωτόκολλα για την προστασία από την πανδημία.
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)