Αλεξάνδρου - Τούνη: Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε το ζευγάρι στα social media
Πιο αγαπημένοι και ενωμένοι από ποτέ είναι η Ιωάννα Τούνη και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου. Το ζευγάρι ζει τον έρωτά του και πολύ συχνά κάνει αναρτήσεις στα social media. H Ιωάννα βιώνει δύσκολες στιγμές με την απώλεια της μητέρας της όμως ο σύντροφός της στέκεται βράχος στο πλευρό της.
Σε ένα από τα τελευταία κοινά στιγμιότυπα που ανέβασε το ζευγάρι στα social media φαίνεται πως ο Δημήτρης Αλεξάνδρου αγαπάει πάρα πολύ την Ιωάννα Τούνη… Τομοντέλο έκανε τατουάζ στο χέρι του το αρχικό του ονόματός της – όπως το έχει στο Instagram! Έτσι πλέον ένα «J» κοσμεί το χέρι του Δημήτρη Αλεξάνδρου!
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/04/Στιγμιότυπο-οθόνης-5463.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/04/Στιγμιότυπο-οθόνης-5462.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/04/Στιγμιότυπο-οθόνης-5461.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)