Τσίπρας στο ΟΑΚΑ: Πήγαν στον τελικό
Το παρών στο φετινό τελικό Κυπέλλου Ελλάδας στο ΟΑΚΑ έδωσε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέξης Τσίπρας.
Ο φωτογραφικός φακός τον «έπιασε» να καταφθάνει στο ΟΑΚΑ, μαζί με τα δύο του παιδιά. Ο Αλέξης Τσίπρας, από νωρίς το απόγευμα βρέθηκε στις κερκίδες του γηπέδου για να δει από κοντά την αγαπημένη του ομάδα τον Παναθηναϊκό. Συνομίλησε με φιλάθλους ενώ ήταν ευδιάθετος και χαμογελαστός.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/Στιγμιότυπο-οθόνης-5961.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/12-7.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/11-9.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/10-3.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/9-7.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/8-10.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/7-9.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/6-12.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/05/5-12.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)