ΟΦΗ: «Εκείνοι που ενοχλούνται δεν έχουν σημασία κι εκείνοι που έχουν σημασία δεν ενοχλούνται».
Με ανάρτησή της η ΠΑΕ ΟΦΗ ανέφερε πως στέκεται δίπλα στην κοινότητα ΛΟΑΤΚΙ+ τιμώντας τον μήνα Pride που είναι ο Ιούνιος. Αναλυτικά οι Κρητικοί σε ανάρτησή τους στα social αναφέρουν τα εξής: «Να είσαι ό,τι αισθάνεσαι και να λες ό,τι νιώθεις, γιατί εκείνοι που ενοχλούνται δεν έχουν σημασία κι εκείνοι που έχουν σημασία δεν ενοχλούνται! Πάντα δίπλα στην ΛΟΑΤΚΙ+ κοινότητα στην Ελλάδα και σε όλο τον κόσμο!».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/06/Capture-3-640x416.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)