Πετρούνιας - Μιλλούση: Ο Λευτέρης Πετρούνιας αποθέωσε την σύζυγο του
Δεν έχασε την ευκαιρία να εκφράσει τον θαυμασμό του για την Βασιλική Μιλλούση ο Λευτέρης Πετρούνιας. Στα social media του “χρυσού” Ολυμπιονίκη των κρίκων εμφανίστηκε ξανά μετά από 4 χρόνια μια φωτογραφία της συντρόφου του και εκείνος την έβαλε στο Instagram και έγραψε: «4 χρόνια μετά και 2 παιδιά και είσαι ίδια και πιο γλυκιά. άντε και λίγο πιο κουρασμένη».
Ο Λευτέρης και η Βασιλική, που έγραψε και εκείνη τη δική της ιστορία στη γυμναστική, παντρεύτηκαν με πολιτικό γάμο τον Ιούλιο του 2019. Τον Νοέμβριο του ίδιου έτους ήρθε στον κόσμο η κόρη τους Σοφία και τον Δεκέμβριο του 2020 η Ελένη!
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2022/07/Στιγμιότυπο-οθόνης-3752.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)