Μπουφάν Πέτσας: Η Ανθή Βούλγαρη μίλησε για τις προεκλογικές καμπάνιες των κομμάτων και στάθηκε στα μπουφάν του Στέλιου Πέτσα.
Στις προεκλογικές καμπάνιες των κομμάτων στάθηκε η εκπομπή «Κοινωνία Ώρα Mega», με τους δύο παρουσιαστές να σχολιάζουν τα μπουφάν του Στέλιου Πέτσα που έχουν κυκλοφορήσει.
Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εσωτερικών εν μέσω προεκλογικής περιόδου έβγαλε μπουφάν με το όνομά του, τα οποία στο πίσω μέρος έχουν το σήμα της Νέας Δημοκρατίας και γράφουν: «Στέλιο για την Ανατολική Αττική».
Η Ανθή Βούλγαρη εντυπωσιάστηκε λέγοντας: «Υπάρχει μπουφάν Στέλιος Πέτσας. Έβγαλε μπουφανάκια. Το φοράς και δεν κρυώνεις. Να δώσουμε μια ιδέα στους υποψηφίους μήπως βγάλουν και μαγιό γιατί μετά τον Μάιο ανοίγει ο καιρός».
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)