Μαράια Αντετοκούνμπο γενέθλια: Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ευχήθηκε στη Mariah για τα γενέθλιά της με το πιο τρυφερό μήνυμα
Η σύντροφος του Γιάννη Αντετοκούνμπο, Mariah Riddlesprigger, γιόρτασε τα γενέθλιά της με τον καλύτερο τρόπο: υποδέχτηκε, μαζί με το αγαπημένο της, ένα κοριτσάκι, το τρίτο τους παιδί, που αποφάσισαν να ονομάσουν Eva Brooke Antetokounmpo όπως ανακοίνωσαν. Και σαν να μην ήταν αρκετή αυτή η ευτυχία, είχε και το πιο τρυφερό μήνυμα από τον MVP του NBA, που της έγραψε στα social media: «Μπορούμε να περάσουμε τα επόμενα εκατό χρόνια μαζί; Σε αγαπάω, μωρό μου, χαρούμενα γενέθλια. Σχολίασε από κάτω αν συμφωνείς». Η λεζάντα συνοδεύτηκε από μια σειρά από φωτογραφίες του ζευγαριού και της Mariah, από διάφορες φάσεις της κοινής ζωής τους.
«Μπορούμε να περάσουμε τα επόμενα εκατό χρόνια μαζί; Σε αγαπάω, μωρό μου, χαρούμενα γενέθλια. Σχολίασε από κάτω αν συμφωνείς». Η συμφωνία επισφραγίστηκε, ξεκάθαρα, με τη Mariah να σχολιάζει: «Σε αγαπάω, μωρό μου! Έχεις κολλήσει μαζί μου για εκατό χρόνια και εκατό ακόμα». Η πρώτη φωτογραφία της μπέμπας τους δημοσιεύτηκε στα social media με το νεογέννητο μωρό στο καθισματάκι του και, στα πλάγια, τους δύο μεγαλύτερους αδερφούς της να ποζάρουν χαμογελαστοί. Ο Αντετοκούνμπο έγραψε: «Καλώς ήρθες σπίτι, κοριτσάκι του μπαμπά και αδερφούλα των αγοριών μας».
Δείτε τη νέα ανάρτηση του Γιάννη Αντετοκούνμπο:
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378186035_18394979590063212_9061894957359518706_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_376263720_18394979581063212_5905621699358101906_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_380698422_18394979572063212_4408341900670682224_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378113943_18394979563063212_6625366597405748948_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378175724_18394979554063212_2973138110584743351_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_376669060_18394979545063212_2653170796868495156_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378124539_18394979536063212_7889484706592007204_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378175578_18394979527063212_2606495917760129638_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_376272830_18394979518063212_2643979622599698548_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_378142459_18394979506063212_6050487237161389011_n_1080.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)