«Αγαπώ τη Μύκονο και τη Σαντορίνη» της είπε το supermodel
Την Κένταλ Τζένερ γνώρισε η Δούκισσα Νομικού στα πλαίσια μιας εκδήλωσης για την Εβδομάδα Μόδας στο Παρίσι. Οι δυο τους συστήθηκαν και κάθισαν σε ένα τραπέζι να μιλήσουν. Μέσω Instagram, η παρουσιάστρια και μοντέλο μοιράστηκε μερικές φωτογραφίες από τη συνάντησή τους, γράφοντας στη λεζάντα: «Χάρηκα που σε γνώρισα Κένταλ». Αφού συστήθηκαν, το supermodel και αδερφή των Καρντάσιαν είπε στη Δούκισσα Νομικού: «Ω, αγαπώ τη Μύκονο και τη Σαντορίνη». Στο τέλος της συζήτησης, η Ελληνίδα παρουσιάστρια την πλησίασε και της έδωσε ένα δώρο. «Το έχω σχεδιάσει εγώ, αν θέλεις να το φορέσεις», της είπε με τη Τζένερ να την ευχαριστεί.
Η Δούκισσα Νομικού περπάτησε και στην πασαρέλα για την εταιρεία καλλυντικών, φορώντας μία μακριά ροζ τουαλέτα, με λαμπερές λεπτομέρειες. Στην ίδια πασαρέλα περπάτησαν, μεταξύ άλλων, η Κένταλ Τζένερ και η Έλεν Μίρεν.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384945934_1371422133477776_2317514586103538498_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384784200_1354383468493848_6084655991046115500_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384947395_6329185577209139_3464376403498880448_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_385674876_806006881533944_7343204591282732286_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_385245609_683046776823896_864616008076727850_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_385045117_857061129376526_3994819520851486083_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_383585663_149941468191006_882785967689141753_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384573631_321751563841553_3947854917790468870_n_1080-1.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384965299_1392298191495842_2765341667511705243_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_384573631_321751563841553_3947854917790468870_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/Snapinsta.app_385850785_868816314677202_8403619753491109532_n_1080.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)