Το ζευγάρι γνωρίστηκε πριν από δύο μήνες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης
Η Ελίζαμπεθ Ελέτσι, η οποία έγινε γνωστή μέσα από τη συμμετοχή της στο «Survivor» του 2021, παντρεύτηκε το απόγευμα του Σαββάτου, τον γιατρό Νεκτάριο Λεμονίδη, μετά από δύο μήνες γνωριμίας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Ο γάμος έγινε στο εκκλησάκι της Αγίας Σκέπης στου Παπάγου κι ακολούθησε δεξίωση στον χώρο του κτήματος.
Το μεσημέρι της Κυριακής, η Ελίζαμπεθ Ελέτσι δημοσίευσε κάποιες φωτογραφίες από τον γάμο της, γράφοντας παράλληλα μια μακροσκελή ανάρτηση, μεταξύ των οποίων αναφέρει: «Σε αγαπώ αγάπη μου μέχρι το τέλος του κόσμου! Είσαι η ανάσα μου, η πνοή μου,το χαμόγελο μου…Τα Πάντα είσαι ΕΣΥ! Αντρούλη μου σε αγαπώ!». Παράλληλα, ευχαρίστησε όσους βοήθησαν στην προετοιμασία και όσους παραβρέθηκαν «στην πιο σημαντική στιγμή» όπως γράφει, της ζωής τους.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_406477486_18409573972038943_2718651372202578084_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_406485591_18409573981038943_5339496457441239881_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_406494951_18409573903038943_4848535937610557401_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409491724_18409573912038943_5525503515883013914_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409514385_18409573990038943_2552549440405999885_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409598873_18409573945038943_5608949988427534839_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409894920_18409573936038943_8744191273510386332_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409905419_18409573963038943_2077022839578353859_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409905604_18409573927038943_4798815764490784196_n_1080-1.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409905604_18409573927038943_4798815764490784196_n_1080.jpg)
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/12/Snapinsta.app_409906165_18409573954038943_879032116841767010_n_1080.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)