Με το αγοράκι της μπροστά στο τζάκι του σπιτιού τους η πρώην υπουργός Εργασίας
Τις ευχές της για το 2024 στέλνει η βουλευτής της Νέας Αριστεράς Έφη Αχτσιόγλου. Η πρώην υπουργός Εργασίας ανήρτησε μια τρυφερή φωτογραφία στον προσωπικό λογαριασμό της στο Facebook και παράλληλα ευχήθηκε για τη νέα χρονιά. Στη φωτογραφία, η ίδια κρατά τον γιο της και μαζί κοιτούν το τζάκι τους.
Η ευχή της
Όσον αφορά στην ευχή της για το νέο έτος, η Έφη Αχτσιόγλου γράφει: «Καλή χρονιά σε όλες και όλους με υγεία, αγάπη και θετική στάση…».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2024/01/axtsioglou.jpg)
Ακολουθήστε μας
στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)