Λεωνίδας Κακούρης - βασιλιάς Ληρ: Ο ηθοποιός σχολίασε σε ανάρτηση του Γιάννη Νταλιάνη
Ο Λεωνίδας Κακούρης συζητήθηκε αρκετά για την αιφνίδια απόφασή του να αποχωρήσει από τη θεατρική παράσταση «Βασιλιάς Ληρ». Ο ηθοποιός θα αντικατασταθεί στο θεατρικό έργο από τον Γιάννη Νταλιάνη. Ο ίδιος έκανε μια ανάρτηση στον λογαριασμό του στο Facebook στην οποία απεικονίζεται στην σκηνή.
Ο Λεωνίδας Κακούρης δεν δίστασε να σχολιάσει τη δημοσίευση και να εκφράσει την υποστήριξή του στον αντικαταστάτη του, γράφοντας: «Γιάννη μου γλυκέ, υπέροχε και πανάξιε και τόσο τρυφερέ μπαμπά!!! σου εύχομαι όλα τα καλά. Είμαι σίγουρος ότι η εμπειρία σου θα δώσει ένα πολύ ωραίο αποτέλεσμα και να μου φιλήσεις όλα τα παιδιά, θα πάρω την κόρη μου και θα έρθω να σας δούμε σας φιλώ».
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2024/01/kakouris-1-640x345.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)