Την υπηρεσία αναλαμβάνει η επιχείρηση: Ξυλεμπορία Αγρινίου Αναστάσιος Ι Τηλυγάδας & ΣΙΑ ΟΕ έναντι συνολικού ποσού 2.994,96€
Την συντήρηση και επισκευή των παγκακίων του Δήμου Αγράφων αποφάσισε ο Δήμαρχος Αγράφων Αλέξης Καρδαμπίκης και για το λόγο αυτό προβαίνει στην προμήθεια ειδών ξυλείας.
Την υπηρεσία αναλαμβάνει η επιχείρηση: Ξυλεμπορία Αγρινίου Αναστάσιος Ι Τηλυγάδας & ΣΙΑ ΟΕ έναντι συνολικού ποσού 2.994,96€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.
Στο ποσό αυτό περιλαμβάνεται η προμήθεια ξυλείας ελάτης Αυστρίας για τις Δημοτικές Κοινότητες Μοναστηρακίου, Γρανίτσας, Βαλαώρας, Ραπτοπούλου, Ανατ.Φραγκίστας, Κρέντης, Λεπιανών και Λιθοχωρίου.
Ο ανάδοχος υπόκειται σε όλους τους βάσει των κείμενων διατάξεων φόρους, τέλη και κρατήσεις που θα ισχύουν κατά την διάρκεια της διενέργειας της προμήθειας, εκτός του Φ.Π.Α. που βαρύνει το Δήμο.
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)