Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα το ακολούθησε και ο Ιωαννίδης
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2023/10/IMG-5f41bd7b8a24a5230a4af9e786767aba-V-1-338x450-2-1.jpg)
Γράφει ο Κωνσταντίνος Καραμάνογλου
Τελειόφοιτος Sport Management
Ο Παναθηναϊκός ετοιμάζεται για την πρώτη επίσημη υποχρέωση της νέας χρονιάς, αυτή με την Μπότεφ Πλόβντιβ στο ΟΑΚΑ για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League. Να σημειωθεί ότι, ο Παναθηναϊκός το πρώτο παιχνίδι του είναι εντός στις 25/7, ενώ το άλλο, εκτός, είναι στις 1/8.
Οι πράσινοι επέστρεψαν στις προπονήσεις μετά το σαββατιάτικο ρεπό και το πρόγραμμα της Κυριακής περιλάμβανε rondo, ασκήσεις κυκλοφορίας μπάλας, τακτική και διπλό σε περιορισμένο χώρο. Ο Φώτης Ιωαννίδης, που δεν είναι στη λίστα για τα ματς με τους Βούλγαρους, ακολούθησε και εκείνος το προγράμματο.
Our opponent for the upcoming UELQ clash !#Panathinaikos #paofc #UEL pic.twitter.com/gF8OmbCQH2
— Panathinaikos F.C. (@paofc_) July 18, 2024
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)