Η ίδια έχει μπει σχεδόν απευθείας σε πρόγραμμα διατροφής και γυμναστικής για να χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης της
Τι και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου γέννησε το δεύτερο παιδί της πριν έναν μήνα, αυτό δεν την πτοεί από το να περάσει ένα ξέγνοιαστο καλοκαίρι.
Η παρουσιάστρια απολαμβάνει καλοκαιρινές στιγμές με τους δυο γιους της και σχεδόν καθημερινά επισκέπτεται για λίγες ώρες την παραλία για να χαλαρώσει.
H Κωνσταντίνα Σπυροπούλου δημοσίευσε την πρώτη ολόσωμη φωτογραφία της με μαγιό, μετά τη γέννηση του δεύτερου γιου της. Όπως θα δεις στην ανάρτησή της, η παρουσιάστρια ποζάρει χαμογελαστή στην παραλία, αγκαλιά με τον μεγάλο της γιο, Βλάσση.
Η ίδια έχει μπει σχεδόν απευθείας σε πρόγραμμα διατροφής και γυμναστικής για να χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης της.
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2024/08/Snapinsta.app_453219143_18450435604054105_3070584703852839318_n_1080.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)