Ο Παναγιώτης Κουτσουμπής έχει τη γιορτή του και την περνούν μαζί στην Πάρο
Η Κατερίνα Καινούργιου συνεχίζει τις διακοπές της στην Πάρο μαζί με τον Παναγιώτη Κουτσουμπή, με τον οποίο είναι σε σχέση τους τελευταίους μήνες.
Με αφορμή την ονομαστική του γιορτή, η παρουσιάστρια ανέβασε τα ξημερώματα του Δεκαπενταύγουστου, μια φωτογραφία τους από το ταξίδι που έκαναν λίγο καιρό πριν, στο Παρίσι. «Χρόνια πολλά αγάπη μου» ευχήθηκε η Κατερίνα Καινούργιου στον επιχειρηματία στα αγγλικά.
![katken](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-08-15/%CF%86%CE%BB%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%BB.png)
Η πρώτη τους κοινή φωτογραφία στα social media
Το βράδυ της Τρίτης 23 Ιουλίου, η Κατερίνα Καινούργιου δημοσίευσε για πρώτη φορά κοινή φωτογραφία με τον Παναγιώτη Κουτσουμπή στα social media. Μετά το σχόλιο της παρουσιάστριας σε φωτογραφία που ανάρτησε πριν από λίγες μέρες ο επιχειρηματίας, η Κατερίνα Καινούργιου, ανέβασε σε story στο Instagram, ένα τρυφερό στιγμιότυπο των δυο τους, από την Πάρο, όπου βρίσκονται για διακοπές. Με τα μάτια κλειστά, η παρουσιάστρια βρίσκεται στην αγκαλιά του επιχειρηματία, ενώ κάποιος που κάθεται απέναντί τους, τους απαθανατίζει με την κάμερα του κινητού του.
![kainoyrgiou_styntrofos](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-07-24/kainoyrgiou_styntrofos.png)
«Μαζί σου είναι αλλιώς» του έγραψε
Μετά από τα ταξίδια που πραγματοποίησε το ζευγάρι τις προηγούμενες μέρες, στην Αίγινα, την Πάρο και το Παρίσι, ο επιχειρηματίας ανέβασε στο Instagram ένα στιγμιότυπο από την πόλη του Φωτός. Με αφορμή τη δημοσίευσή του, η παρουσιάστρια του σχολίασε στα αγγλικά: «Μαζί σου είναι διαφορετικά» προσθέτοντας μια κόκκινη καρδιά σε emoji.
![syntrofoskainoyrgioy](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-07-22/syntrofoskainoyrgioy.png)
![kainoyrgiou333](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-07-22/kainoyrgiou333.png)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)