Δέσποινα Βανδή ινστα: «Και κάπως έτσι μας βρήκε το πνεύμα των Χριστουγέννων φέτος» έγραψε ως σχόλιο
Δέσποινα Βανδή ινστα: Είναι γνωστό πως η Δέσποινα Βανδή λατρεύει τη μαγειρική. Κάθε χρόνο, τέτοια εποχή, μπαίνει στην κουζίνα για να φτιάξει τα χριστουγεννιάτικα γλυκά της οικογένειας.
Η τραγουδίστρια, παρά τις επαγγελματικές υποχρεώσεις της βρήκε χρόνο για να φτιάξει κουραμπιέδες. Όπως θα δείτε στο βίντεο η Δέσποινα Βανδή φορώντας τις πιτζάμες της ακολούθησε πιστά τη συνταγή ενώ παράλληλα χόρευε το… All I Want For Christmas.
Η ίδια δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram το στιγμιότυπο και έγραψε: «Και κάπως έτσι μας βρήκε το πνεύμα των Χριστουγέννων φέτος».
Η τραγουδίστρια μοιράστηκε και το αποτέλεσμα των λαχταριστών κουραμπιέδων της στη συνέχεια με μία φωτογραφία που ανήρτησε σε instastory!
![](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/uploads/2020/11/desp1navandi_2020_11_29_nl75hc-800x1422-253x450.jpg)
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)