Στάση εργασίας, από τις 12.00 έως τις 17.00, θα έχουν αύριο, Τρίτη 2 Οκτωβρίου, οι εργαζόμενοι στα τρόλεϊ προκειμένου να πραγματοποιήσουν γενική συνέλευση. Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση της Ένωσης Εργαζομένων ΗΛΠΑΠ, θα πραγματοποιηθεί η τρίτη εξ αναβολής εκλογοαπολογιστική γενική συνέλευση με θέματα οικονομικός, διοικητικός απολογισμός και εκλογή εφορευτικής επιτροπής.
![ÎÏοÏÎλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± ÏÏÏλει](http://www.topontiki.gr/sites/default/files/pontikiold/oldphotostrolei1359370790.jpg)
Στάση εργασίας, από τις 12.00 έως τις 17.00, θα έχουν αύριο, Τρίτη 2 Οκτωβρίου, οι εργαζόμενοι στα τρόλεϊ προκειμένου να πραγματοποιήσουν γενική συνέλευση.
Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση της Ένωσης Εργαζομένων ΗΛΠΑΠ, θα πραγματοποιηθεί η τρίτη εξ αναβολής εκλογοαπολογιστική γενική συνέλευση με θέματα οικονομικός, διοικητικός απολογισμός και εκλογή εφορευτικής επιτροπής.
![AlphaFreePress](https://www.alphafreepress.gr/wp-content/themes/whsk_alpha_new/common/imgs/logo-min.png)